free website templates

Fethiye TSO 100.Yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası tamamlandı


18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli (Turizm Otelcilik-Fethiye)’nde düzenlenen Fethiye TSO 100.Yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası tamamlandı. Çocuklara satrancın sevdirilmesi ve satrancın yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen turnuvada sporculara her kategoride kupa ve madalyalar verildi. 278 sporcudan 215’inin hazır bulunduğu turnuvada Fethiye ve çevre illerden gelen sporcular 7 kategoride yarıştı.

Her kategoride dereceye giren ilk 3 sporcu kupa, 4.-10. arası ise madalya almaya hak kazandı. Ayrıca her kategoride dereceye giremeyen en iyi bayan sporcuya kupa, 07 Yaş ve 08 Yaş kategorisinde ise tüm sporculara madalya verildi.

İki gün boyunca mücadele ederek dereceye giren sporcuların ve ödül almaya hak kazanan sporculara ödülleri,Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit YİĞİT, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim ERDEM, Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Müdürü Sedat DOSTABAKAN, Tsf Fethiye İlçe Temsilcisi Ünat SAYIN, Tsf Seydikemer İlçe Temsilcisi Gökçe MERMER ve Hakemlerimiz tarafından verildi.

DERECEYE GİREN ve ÖDÜL ALAN SPORCULAR
AÇIK KATEGORİSİ
1.Mihriban HEKİMOĞLU
2.Selçuk ÖZYÜREK
3.Tevfik SEKMEN
detaylar için tıklayınız»

14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ
1.Bilal Efe OYMAK
2.Ali Berk TOKER
3.Egemen KARTAL
En iyi bayan sporcu: Ayşenur ARAS
detaylar için tıklayınız»

11 YAŞ KATEGORİSİ
1.Ramazan Şerif PALA
2.Efe KAHRAMAN
3.Selim KARABULT
En iyi bayan sporcu: Ayfer Gül YARAŞ
detaylar için tıklayınız»

10 YAŞ KATEGORİSİ
1.Kağan TORUN
2.Turan Doruk YILMAZ
3.Emir ÇARIKCI
En iyi bayan sporcu: Reyhan TÜRKOĞLU
detaylar için tıklayınız»

09 YAŞ KATEGORİSİ
1.Derin Deniz YILDIRIM
2.Kaan VARDAR
3.Emin TEKİN
En iyi bayan sporcu: Ülker Ela ERKAN
detaylar için tıklayınız»

08 YAŞ KATEGORİSİ
1.Furkan Celal ACAR
2.Celal TÜRKOĞLU
3.Çağan Mir ÖZIRMAK
En iyi bayan sporcu: Nezife Derinsu SARIKAYA
detaylar için tıklayınız»

07 YAŞ KATEGORİSİ
1.Sarp SAROL
2.İpek BÜBER
3.Yağız Kasım ATLIHAN
En iyi bayan sporcu: Ada Zahide ÜLKER
detaylar için tıklayınız»

turnuva fotoğraf albümü için tıklayınız»
Ödül törerni için tıklayınız»
Video için tıklayınız»

© Copyright 2019 fethiyedesatranc.org - All Rights Reserved